Kaufland zaprasza miłośników lokalnej kuchni do Bełchatowa na Festiwal Polska od Kuchni

Wrocław, 07.09.2023

W maju ruszyła kolejna edycja Festiwalu Polska od Kuchni. Celem tego niezwykłego wydarzenia jest promocja lokalnej kultury, tradycji i smaków. Kaufland, jako jeden ze sponsorów festiwalu, zaprasza wszystkich 10 września do Bełchatowa. Na Placu Narutowicza na odwiedzających czekać będą m.in. degustacja potraw, pokazy kulinarne i artystyczne oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Materiały prasowe Kaufland

 Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Polska od Kuchni to cykl imprez plenerowych, które aż do 30 września będą odbywać się na terenie całego kraju. Spotkania mają na celu integrowanie lokalnych społeczności, promowanie ich dokonań oraz popularyzowanie miejscowych tradycji, zwyczajów i smaków. Motywem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu jest niedzielny obiad, który w polskiej tradycji i budowaniu rodzinnych więzi ma szczególne znaczenie.


Najbliższe wydarzenie odbędzie się 10 września na Placu Narutowicza w Bełchatowie. W programie przewidziane są m.in. pokazy kulinarne, degustacje lokalnych dań, rywalizacje Kół Gospodyń Wiejskich, w tym wybory Miss Wdzięku. Kaufland, jako jeden ze sponsorów wydarzenia, zaprasza wszystkich do swojego stoiska, przy którym będzie można spróbować produktów charakterystycznych dla kuchni polskiej marki K-Stąd Takie Dobre!, w tym m.in. pieczywa ze smalcem, pasztecików, pierogów, racuchów i ciast. Odwiedzający będą mogli także poznać i zarejestrować się w programie lojalnościowym Kaufland Card, który oferuje wiele korzyści, m.in. specjalne zniżki na wybrane produkty czy możliwość zbierania i wymiany punktów. Sieć przeprowadzi na scenie konkurs Koło Kaufland, w którym do wygrania będą karty podarunkowe na zakupy w sklepach o wartości 200 zł, 300 zł i 500 zł. W strefie eko poświęconej w tym roku zasobom wodnym na dzieci czeka quiz i konkurs plastyczny, w którym do wygrania będą zabawki marek Kaufland.

Eventy w ramach Festiwalu Polska od Kuchni będą odbywać się aż do końca września z wielkim finałem na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny, a atrakcje przewidziane są w godzinach 13:00-19:30. W godzinach wieczornych 20:00-22:30 odbywają się koncerty znanych i lubianych gwiazd. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie internetowej.

 

Zawartość - media

Uwaga dotycząca wykorzystania materiałów zdjęciowych i tekstowych.

Udostępnione materiały zdjęciowe i tekstowe mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów redakcyjnych. W przypadku wykorzystania zdjęć należy w opisie umieścić informację © Kaufland.